
Світильник світлодіодний вуличний LED консольний AVT-STL-50 50W 50Вт IP65
792 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники AVT-STL-50W призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єрів, парків, стоянок, територій промислових підприємств і прибудинкових територій.
Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНаТ і ДРЛ і забезпечують економію електроенергії від 30 до 60%, залежно від виду ламп. Оснащені високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 220-240V, і світлодіодами нового покоління, що відрізняються високою надійністю, потужністю і продуктивністю. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, покритого антикорозійним покриттям.
Оптична частина оснащена матричної лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блоку забезпечує рівномірний розподілу світла, а, отже, рівномірне освітлення доріг і територій.
Характеристика товару
потужність 50 W
робоча напруга 220 - 240 V
Світловий потік 4500 Lm
Колірна температура, К 6000 K (холодний білий)
кут 130°*60°
Ступінь захисту, IP IP 65
Матеріал корпуса метал
колір сірий
Строк служби 30 000 ч.
Розміри (ДхШхВ) 390мм * 140мм * 80мм
Тип світлодіодів SMD LED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Висота | 14 см |
| Ширина | 8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴