
Світильник світлодіодний LED вуличний консольний AVT-STL-100 100W 100Вт IP65
1 701 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники AVT-STL-100W призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єр, парків, стоянок, територій промислових підприємств і прибудинкових територій.
Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНТ і ДРЛ і забезпечують заощадження електроенергії від 30 до 60%, залежно від типу ламп. Обладнані високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруги 220-240V, і світлодіодами нового покоління, що вирізняються високою надійністю, потужністю та продуктивністю. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, покритого антикорозійним покриттям. Оптична частина обладнана матричною лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блока забезпечує рівномірне розподілення світла, а отже, рівномірне освітлення доріг і територій.
Характеристика товара |
|
Потужність |
100 W |
Робоча напруга |
220 - 240 V |
Світловий потік |
9000 Lm |
Колірна температура, К |
6000 K (холодний білий) |
Кут розсіювання |
130*60°° |
Ступінь захисту, IP |
IP 65 |
Матеріал корпусу |
метал |
Колір |
сірий |
Термін експлуатації |
30 000 ч. |
Розміри (ДхШхВ) |
465 мм * 190 мм * 80 мм |
Тип світлодіодів |
SMD LED |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Розміри | |
| Довжина | 46.5 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 701 ₴