
Світлодіодний LED прожектор SMD AVT 20 W 20 Вт із датчиком руху
421 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор AVT 20W 6000К 220V IP65 для зовнішнього застосування, робоча напруга 220 В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дає змогу застосовувати його на вулиці та в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості.
Колір світіння — холодний білий.
Характеристики |
|
Напруга живлення |
220 - 240 V |
Електрична потужність |
20 W |
Світловий потік |
2000 Lm |
Колірна температура |
6000 K (Холодний) |
Спрацьовування на відстані |
від 2 до 10 метрів |
Датчик освітленості |
от 10 до 2000 Lux |
Час затримки |
от 10 сек +/- 3 сек до 7 хв +/- 2 хв |
Висота встановлення |
1,8-2,5 м |
Ручки регулювання |
+ |
Технічні характеристики |
|
Матеріал |
Алюміній + термоскло |
Ширина |
137 мм |
Висота |
94 мм |
Глибина |
20 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 9.4 см |
| Висота | 13.7 см |
| Ширина | 2 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
| Датчик руху | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴