Світлодіодний світильник ULM SMART S02-M-400-90-Z / L9 90W належить до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він виготовлений в білому корпусі з сріблястою окантовкою лицьовій панелі. Форма приладу - правильний квадрат зі стороною 43 см, товщина - 5,5 см. Світильник здатний плавно змінювати температуру світіння в діапазоні від 2900 до 6000 К, що відповідає теплим, нейтральним і холодних тонів.
Виріб має потужність 90 Вт, яка еквівалентна величині 810 Вт. Світлова віддача становить 80 лм / Вт. Завдяки використанню особливих лінз на світлодіодах, кут розсіювання досягає 170 °. Ефективний світловий потік приладу - 7200 лм.
Матеріал опорної частини корпуса - метал, матеріал розсіювача - полікарбонат.
Дистанційний пульт поставляється в комплекті. Його функціонал включає в себе плавне регулювання яскравості і температури кольору, набір попередньо встановлених значень для цих параметрів, режими таймера і нічника.
Характеристики
Потужність: 90 W
Еквівалентна потужність: 810 W
Форма світильника Квадратний
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік 7200 Lm
Температура світла: 2900-6000 K
Колір світіння: Холодний-Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 80 Lm / W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладний
Розмір габаритний, мм 430х430х55
Тип управління Інфрачервоний (IR)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Так
Можливість діммірованія: Дімміруемие
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Квадрат
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 90 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 408 ₴





