Світлодіодний світильник ULM SMART R04-S-350-50-P1 50W відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має форму кола і білий матовий плафон в цяточку, укладений в грановане облямівка. Залежно від налаштованої користувачем колірної температури випромінювання відтінок корпусу буде змінюватися від теплого до нейтрального або холодного (в діапазоні від 2900 до 6000 К).
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 50 Вт, що відповідає значенню в 450 Вт. Ефективний світловий потік складає 4000 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170°.
Основа світильника виконана з теплоотводящего металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Пульт ДУ допомогою інфрачервоного сигналу здатний передавати керуючий вплив приладу в радіусі п'яти метрів. Функціонал пульта дозволяє плавно змінювати яскравість і колір світіння, а також використовувати передвстановлені режими.
Характеристики
Потужність: 50 W
Еквівалентна потужність: 450 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 4000 Lm
Температура світла: 2900-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 80 Lm/W
Тип розсіювача зоряне небо
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладної
Габаритний розмір, мм 395х75
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Коло
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 395 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴



