Світлодіодний світильник ULM SMART R02-S-350-50 50W належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати, використовуючи пульт. Він має форму десятигранника і пофарбований в стильний білий колір. При роботі на різних колірних температур відтінок відповідним чином змінюється від холодного до теплого в інтервалі 2900-6000 К.
Потужність приладу дорівнює 50 Вт, що еквівалентно значенням в 450 Вт для звичайних ламп. Світловий потік вироби становить 4000 лм, світловіддача - 80 лм / Вт. Завдяки використанню особливих лінз, кут поширення променів підвищився до 170 °.
Корпус приладу виконаний з металу, додатково службовця радіатором для відведення тепла, а плафон - з полікарбонату. Розмір виробу в діаметрі - 40 см, товщина - 9 см.
Інфрачервоний пульт має радіус дії 5 метрів. З його допомогою можна плавно керувати температурою свічення і яскравістю приладу, а також включати запрограмовані режими.
Характеристики
Потужність: 50 W
Еквівалентна потужність: 450 W
Форма світильника Десятигранник
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 4000 Lm
Температура світла: 2900-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 80 Lm/W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладної
Габаритний розмір, мм 400х90
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Десятигранник
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 400 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴





