Світлодіодний світильник ULM SMART R04-M-450-90-P2 90W відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має круглу форму і пофарбований у білий колір. Залежно від налаштованої користувачем колірної температури випромінювання відтінок корпусу буде змінюватися від теплого до нейтрального або холодного (в діапазоні від 2900 до 6000 К).
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 90 Вт, що еквівалентно значенням в 810 Вт. Ефективний світловий потік складає 7200 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм / Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °.
Основа світильника виконана з тепловідводної металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Пульт ДУ допомогою інфрачервоного сигналу здатний передавати керуючий вплив приладу в радіусі п'яти метрів. Функціонал пульта дозволяє плавно змінювати яскравість і колір світіння, а також використовувати передвстановлені режими.
Характеристики
Потужність: 90 W
Еквівалентна потужність: 810 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 7200 Lm
Температура світла: 2900-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 80 Lm/W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладної
Габаритний розмір, мм 495х80
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Коло
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Світловий потік | 7200 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 80 мм |
| Форма | Круглий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 495 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 90 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456 ₴

