
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-S01-50/2 3000-6000K 50W 50Вт
754 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S01-50/2 відноситься до серії розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Він виконаний в білому кольорі, проте може незначно змінювати відтінок в залежності від кольору світіння. Діапазон робочих колірних температур - від 3000 до 6000 К.
Світильник має потужність 50 Вт, що еквівалентно величиною в 450 Вт для звичайної лампи. Світловий потік вироби – 4000 лм, кут розсіювання збільшений до 170°. Індекс передачі кольору – не менше 80 од.
Корпус виготовлений з металу, а плафон з пластику. Габарити світильника: 330х330х60 мм, форма – квадрат із закругленими краями. Клас захисту – IP20. Діапазон робочих напруг – 175-265 Ст. Інфрачервоний пульт має радіус дії до 5 метрів. У його функції входить регулювання яскравості, температури кольору світіння, режим каганця, а також передвстановлені настройки яскравості і відтінку.
Характеристики
Потужність: 70 W
Еквівалентна потужність: 630 W
Форма світильника Квадратні
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 4000 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 76 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Габаритний розмір, мм 330х330х60
Розмір пульта: 148х39х20 мм
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Квадрат
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 50 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 330 мм |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴




