Світлодіодний світильник ULM SMART S01-S-300-50 50W належить до серії розумних пристроїв, роботою яких можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Він має квадратну форму з трохи заокругленими кутами. Корпус виготовлений із пластику білого кольору, але в міру зміни колірної температури відтінок виробу може змінюватися в діапазоні 2900-6000 К — від теплого до холодного.
Світильник має фактичну потужність 50 Вт, проте за рівнем яскравості можна порівняти з приладом на 450 Вт, оскільки його світловий потік становить 4000 лм, світлова видатність становить 80 лм/Вт. Використання спеціальних лінз для світлодіодів дало змогу домогтися кута розсіювання величиною 170°.
Плафон виробу виготовлений із пластику, а арматура з металу. Розміри світильника — 335x335x60 мм. Номінальний діапазон напруг — 180-250 В.
Пульт дистанційного керування дає змогу віддалено змінювати яскравість і колірну температуру, а також використовувати їх різні режими.
Характеристики
Потужність: 50 W
Еквівалентна потужність: 450 W
Форма світильника Квадратний
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 4000 Lm
Температура світла: 2900-6000 K
Колір світіння: Холодне-Нейтральне-Тепле світло
Світлова видатність: 80 Lm/W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажа Накладний
Розмір габаритний, мм 335х335х60
Тип керування Інфрачервоний (IR)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт керування в комплекті Да
Можливість димування: Димовані
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Поликарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Квадрат
Спосіб увімкнення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 335 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴


