Світлодіодний світильник ULM R02-S-350-30 30W має форму десятигранник і пофарбований в стильний білий колір.
Потужність приладу дорівнює 30 Вт, що еквівалентно значенням в 270 Вт для звичайних ламп. Світловий потік вироби становить 2400 лм, світловіддача - 80 лм / Вт. Завдяки використанню особливих лінз, кут поширення променів підвищився до 170 °.
Корпус приладу виконаний з металу, додатково службовця радіатором для відведення тепла, а плафон - з полікарбонату. Розмір виробу в діаметрі - 40 см, товщина - 9 см.
Характеристики
Потужність: 30 W
Еквівалентна потужність: 270 W
Форма світильника десятигранник
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік 2700 Lm
Температура світла 4500 K
Колір світіння: Нейтральний
Світлова віддача: 80 Lm / W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладний
Розмір габаритний, мм 400х90
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Немає
Можлівість регулювання яскравості: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафону десятигранник
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 400 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Потужність лампи | 30 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴



