Світлодіодний світильник ULM S01-M-300-26 26W має квадратну форму і пофарбований у білий колір.
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 26 Вт, що еквівалентно значенням в 240 Вт. Ефективний світловий потік складає 2080 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм / Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °.
Основа світильника виконана з теплоотводящего металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Характеристики
Потужність: 26 W
Еквівалентна потужність: 240 W
Форма світильника Квадрат
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 2080 Lm
Температура світла: 4500 K
Колір світіння: Нейтральний
Світлова віддача: 80 Lm/W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладної
Габаритний розмір, мм 335х335х60
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Можливість регулювання яскравості: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Квадрат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 335 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Потужність лампи | 26 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543 ₴
