Світлодіодний світильник ULM SMART R01-S-350-50-L1 50 W належить до категорії розумних пристроїв, що дають змогу керувати роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має форму круга та білий матовий плафон у цятку. Залежно від налаштованої користувачем колірної температури випромінювання відтінок корпусу змінюватиметься від теплого до нейтрального або холодного (в діапазоні від 2900 до 6000 К).
Ця модель розрахована на енергоспоживання величиною 50 Вт, що еквівалентно значенню 450 Вт. Ефективний світловий потік становить 4000 лм, тобто світлова видатність становить 80 лм/Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів 170°.
Основа світильника виготовлена з тепловідвідного металу, а плафон виготовлений із полікарбонату.
Пульт дистанційного керування за допомогою інфрачервоного сигналу здатний передавати пристрій керування в радіусі п'яти метрів. Функціонал пульта дає змогу плавно змінювати яскравість і колір світіння, а також використовувати попередньо встановлені режими.
Характеристики
Потужність: 50 W
Еквівалентна потужність: 450 W
Форма світильника Круг
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 4000 Lm
Температура світла: 2900-6000 K
Колір світіння: Холодне-Нейтральне-Тепле світло
Світлова видатність: 80 Lm/W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажа Накладний
Розмір габаритний, мм 380х65
Тип керування Інфрачервоний (IR)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт керування в комплекті Да
Можливість димування: Димовані
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Поликарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Круг
Спосіб увімкнення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 65 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 380 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 50 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴



