Світлодіодний світильник ULM SMART R01-S-450-90-L1 90W відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має форму кола і білий матовий плафон в цяточку. Залежно від налаштованої користувачем колірної температури випромінювання відтінок корпусу буде змінюватися від теплого до нейтрального або холодного (в діапазоні від 2900 до 6000 К).
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 90 Вт, що відповідає значенню 810 Вт. Ефективний світловий потік складає 7200 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170°.
Основа світильника виконана з теплоотводящего металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Пульт ДУ допомогою інфрачервоного сигналу здатний передавати керуючий вплив приладу в радіусі п'яти метрів. Функціонал пульта дозволяє плавно змінювати яскравість і колір світіння, а також використовувати передвстановлені режими.
Характеристики
Потужність: 90 W
Еквівалентна потужність: 810 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 7200 Lm
Температура світла: 2900-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 80 Lm/W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладної
Габаритний розмір, мм 485х75
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Коло
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Світловий потік | 7200 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 485 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 90 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴



