Світлодіодний світильник ULM R03-M-350-30-P3 30W має круглу форму і пофарбований у білий колір.
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 30 Вт, що еквівалентно значенням в 270 Вт. Ефективний світловий потік складає 2400 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм / Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °.
Основа світильника виконана з теплоотводящего металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Характеристики
Потужність: 30 W
Еквівалентна потужність: 270 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 180-250 V
Світловий потік: 2400 Lm
Температура світла: 4500 K
Колір світіння: Нейтральний
Світлова віддача: 80 Lm/W
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладної
Габаритний розмір, мм 450х70
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Немає
Можливість регулювання яскравості: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Коло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 450 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Потужність лампи | 30 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴


