
Світлодіодна LED стрічка SMD 5050-60 RGB негерметична IP20 24V 24В
67 ₴/м
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одиниця замовлення 5 метрів.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах smd 5050 RGB IP20 24V, 60 діодів на метр.
Вологозахист - відсутня. Колір світіння - RGB.
Стрічка відноситься до серії «преміум» володіє терміном служби до 50000 годин за умови установки стрічки на металевий профіль або будь-яку поверхню з хорошою теплопровідністю.
Led стрічка виконана у вигляді гнучкої друкованої плати. На зворотному боці завдано міцний клейовий шар 3M. Таким чином, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню. Через відсутність вологозахисту використовувати даний тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості і запиленості, відсутня можливість утворення конденсату.
Живлення світлодіодної стрічки здійснюється напругою 24 Вольт (постійний струм). Один метр стрічки споживає не більше 12 Ватт (0,5 А на метр). Кут світіння - 120 градусів. Кратність різання становить 10 сантиметрів (6 світлодіодів).
До переваг світлодіодним стрічки 24 В слід віднести вдвічі менший робочий струм в порівнянні з стрічкою 12 В. Завдяки цьому на тонких мідних доріжках світлодіодної стрічки знижується падіння напруги. Зважаючи на це стрічка 24 В відмінно підходить для використання в масштабних інсталяціях (зовнішня реклама, підсвічування інтер'єрів і т. П.), Особливо, якщо підведення живлення до неї утруднений. Завдяки своїм перевагам стрічка 24 В допомагає заощадити на вартості монтажу, оскільки дозволяє використовувати кабель з удвічі меншим перетином.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | RGB світлодіодна стрічка |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Світлодіодів шт/м | 60 |
| Основні | |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Термін служби | 50000 час |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴/м

