
Світлодіодна LED стрічка s-type 6 мм SMD 2835-120 R червона негерметична IP20
40 ₴/м
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одиниця замовлення — 10 метрів!!
Світлодіодна стрічка s-type на світлодіодах smd 2835-120 R IP 20, 120 діодів на метр.
Вологозахисту немає. Колір світіння — червоний.
Стрічка належить до серії «стандарт», має яскравістю 20-22 Лм на діод і терміном експлуатації до 35 000 годин за умови встановлення стрічки на металевий профіль або будь-яку поверхню з гарною теплопровідністю.
Led-стрічка виготовлена як гнучка друкована плата. Колір плати — білий. На зворотному боці нанесено міцний клейовий шар 3M. Отже, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню.
Через те, що немає вологозахисту, використовувати цей тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості та запиленості, немає можливості утворення конденсату.
Живлення світлодіодної стрічки здійснюється напругою 12 вольтів (постійний струм). Один метр стрічки споживає не більш ніж 9 Ватів (0,75 А на метр). Кут світіння — 120 градусів.
Кратність різання становить 2,5 сантиметра (3 світлодіоди).
Завдяки тому, що в led-стрічці встановлено 120 діодів у метрі, вона випромінює рівномірне світіння, що робить її незамінною в декоративній підсвітці та освітленні торгового обладнання.
Характеристики
Тип светодиода |
SMD 2835 |
|---|---|
Ступінь захисту |
IP20 (не вологозахищена) |
Ширина стрічки |
6 мм |
Кількість світлодіодів |
120 шт./метр |
Споживана потужність |
9 Вт/метр |
Робоча напруга |
12V |
Кратність різання |
2,5 см (3 світлодіоди) |
Гарантія |
12 місяців |
|
|
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір світіння | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 9 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки | 6 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴/м
