
Світильник світлодіодний LED Luxel SMART CLFR-72 3000-6500K 72W 72 Вт
1 509 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова люстра та світильник на стіну одночасно! Пікова потужність 72 вт. Вбудований димер. Можна настроїти яскравість світла. Таймер, нічник, зміна колірної температури від холодного білого до теплого білого за допомогою пульта керування. Можна змінювати режим світіння поступово, що дає можливість налаштувати освітлення під будь-яку людину.
Технічні характеристики та переваги
-
Коефіцієнт передавання кольору Ra> 80
-
Надійний драйвер із високим ККД
-
Широкий діапазон робочих температур
-
Термін експлуатації 40000 годин
-
Настінно-стельовий спосіб кріплення
-
Сучасний дизайн
-
Немає мерехтіння
Розмір (мм) |
500х110 |
Колір |
Білий |
Напруга в мережі |
220/240В |
Тип |
Стельові світильники |
Колірна температура |
3000К, 4000К, 6500К |
Частота тока |
50/60 Гц |
Потужність |
72W |
Ступінь захисту |
IP 20 |
Світловий потік |
5400Lm |
Термін експлуатації |
40000 Годинів |
Гарантійний термін |
1 рік |
|
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 72 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 500 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴


