
Світильник світлодіодний LED Luxel SMART CLNR-48 з bluetooth динаміком 3000-6500K 48W 48Вт
1 342 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова люстра і світильник на стіну одночасно! Пікова потужність 48Вт. Вбудований диммер. Можна налаштувати яскравість світла, є таймер. Зміна колірної температури пультом управління від холодного білого, до теплого білого. Зміна режиму світіння відбувається поступово, що дає можливість налаштувати освітлення під будь-які завдання. Дана модель світлодіодного світильника CLNR-48 має вбудований динамік з Bluetooth потужністю 5W! Динамік такої потужності, звичайно ж, не замінить домашню Hi-End аудіосистему, але цілком складе конкуренцію сучасним портативним колонкам. У приміщенні до 30 м2 гучність звуку досить гарна. Даний ефект виходить завдяки великому корпусу самого світильника, який і є акустичним корпусом. За рахунок простого підключення до будь-якого смартфону, в пару кліків, і величезної кількості онлайн-контенту, використання такої опції, безумовно, принесе задоволення!
Технічні характеристики і переваги
-
Bluetooth динамік.
-
Надійний драйвер з високим ККД
-
Термін служби 40000 годин
-
Настенно-стельовий спосіб кріплення
-
Сучасний дизайн
-
Потужність 48 W
-
Світловий потік 3600
-
Колірна температура 3000К, 4000К, 6500К
Розмір (мм) 410х95
колір білий
Напруга в мережі 220 / 240В
Тип Настельні світильники
кольорова температура 3000К, 4000К, 6500К
Частота току 50/60 Гц
потужність 48W
Ступінь захисту IP 20
Світловий потік 3600Lm
Строк служби 40000 Часів
додаткові властивості Bluetooth Динамік
Гарантійний термін 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Висота | 95 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 410 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴


