Світлодіодний світильник Sunled SMART R-450-04S 70W належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати, використовуючи пульт. Він має форму десятигранника і пофарбований в стильний білий колір. При роботі на різних колірних температур відтінок відповідним чином змінюється від холодного до теплого в інтервалі 3000-6500 К.
Потужність приладу дорівнює 70 Вт, що еквівалентно значенням в 630 Вт для звичайних ламп. Світловий потік вироби становить 6650 лм. Завдяки використанню особливих лінз, кут поширення променів підвищився до 170 °.
Корпус приладу виконаний з металу, додатково службовця радіатором для відведення тепла, а плафон - з полікарбонату.
Інфрачервоний пульт має радіус дії 5 метрів. З його допомогою можна плавно керувати температурою свічення і яскравістю приладу, а також включати запрограмовані режими.
Характеристики
Потужність: 70 W
Еквівалентна потужність: 630 W
Форма світильника десятигранник
Робоча напруга 140-280 V
Світловий потік: 6650 Lm
Температура світла: 3000-6500 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білий
Вид монтажу Накладної
Габаритний розмір, мм 450х100
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Десятигранник
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sungi |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 450 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 70 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴




