
Світлодіодний LED світильник вуличний консольний Horoz Electric ORLANDO ECO-100 100W 100Вт 4200К, 6400К
1 250 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодні вуличні (консольні) світильники Horoz ORLANDO ECO-100 (4200К, 6400К) призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, доріг, кар'єрів, парків, стоянок, територій промислових підприємств та прибудинкових територій.
Світильники є повною заміною стандартних вуличних світильників під лампи ДНаТ та ДРЛ і забезпечують економію електроенергії від 30 до 60%, залежно від виду ламп. Оснащені високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 85-265V, і світлодіодами нового покоління, що відрізняються високою надійністю, потужністю і продуктивністю. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, вкритого антикорозійним покриттям. Оптична частина оснащена матричної лінзою з ударостійкого полікарбонату PC.
Така конструкція оптичного блоку забезпечує рівномірне розподілення світла, а отже, рівномірне освітлення доріг та територій. Наявність конкретного кольору світіння уточнюйте!Характеристики
Потужність - 100 W
Аналог лампи розжарювання - 800 W
Робоча напруга - 85-265V/50-60Hz
Світловий потік - 4953 Lm
Колірна температура - 4200К, 6400 K
Кут розсіювання - 120°
Ступінь захисту, IP - IP 65
Матеріал корпусу - метал
Колір - сірий
Термін служби - 30000 год.
Розміри (ДхШхВ) - 620 мм * 220 мм * 75мм, ø60mm (труба)
Тип світлодіодів - SMD LED
Гарантійний термін - 2 роки
|
|
|
|
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 4953 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Діаметр кріплення | 60 мм |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Висота | 7.5 см |
| Ширина | 22 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴