
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-R18-50/2 3000-6000K 50W 50Вт
880 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R18-50/2 50W відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він виготовлений у вигляді круглого приладу білого кольору невеликої товщини. Зовнішнє виконання сучасне і лаконічне. Відтінок оболонки змінюється при роботі згідно з тим, яка температура світіння встановлена. Робочий діапазон світлових температур – 3000-6000 До, що відповідає теплому, нейтральному і холодного світіння.
Світильник має потужність 50 Вт, що рівнозначно традиційної величиною в 450 Вт зі світловим потоком 3800 лм. Світлова віддача приладу – 76 лм/Вт, індекс передачі кольору – 80 од. З використанням прогресивної технології застосування окремих лінз на світлодіодах виробнику вдалося досягти величини кута розсіювання в 170°.
Арматурна частина пристрою виготовлений з металу, а розсіювач з полікарбонату.
Пульт дистанційного управління, що поставляється в комплекті, використовує інфрачервоний тип управління. З його допомогою користувач може власноручно плавно регулювати яскравість і температуру кольору, встановлювати таймер або режим нічника. Радіус дії пульта – 5 м.
Характеристики
Потужність: 50 W
Еквівалентна потужність: 450 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 3800 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодний, Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 76 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Габаритний розмір, мм 395х80
Розмір пульта: 148х39х20 мм
Тип управління Інфрачервоний (ІЧ)
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Да
Можливість регулювання яскравості: Диммируемые
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Коло
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 50 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр | 480 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴


