
Блок живлення 5 В 5 А 25 Вт 5 V 5 A 25 W
254 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний блок живлення потужністю 25 W. Вхідна напруга АС 176-265 V. Вихідна напруга DC 5 V, струм 5 А. Корпус — металевий, перфорований, що забезпечує пасивне охолодження. Розміри корпусу, мм: 84х58х38.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 165 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 84 мм |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴