
Світлодіодна LED стрічка SMD 2835-168 W холодна біла негерметична IP20 24V 24В
113 ₴/м
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одиниця замовлення 5 метрів.
Світлодіодна стрічка на світлодіодах smd 2835-168 W IP20 24V, 168 діодів на метр.
Вологозахист - відсутня. Колір світіння – холодний білий (6000-6500К).
Стрічка належить до серії «стандарт», володіє середньою яскравістю і терміном служби до 35000 годин за умови встановлення стрічки на металевий профіль або будь-яку поверхню з хорошою теплопровідністю.
Led стрічка виконана у вигляді гнучкої друкованої плати. На зворотній стороні завдано міцний клейовий шар 3M із захисним покриттям. Таким чином, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню. З-за відсутності вологозахисту використовувати даний тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості та засміченості, відсутня можливість утворення конденсату.
Харчування світлодіодної стрічки здійснюється напругою 24 Вольт (постійний струм). Один метр стрічки споживає не більше 13 Вт (0,54 А на метр). Кут світіння - 120 градусів.
До переваги світлодіодної стрічки 24В слід віднести вдвічі менший робочий струм у порівнянні зі стрічкою 12В. Завдяки цьому на тонких мідних доріжках світлодіодної стрічки знижується падіння напруги. Зважаючи на це стрічка 24В відмінно підходить для використання в масштабних інсталяціях (зовнішня реклама, підсвічування інтер'єрів тощо), особливо, якщо підведення живлення до неї утруднений. Завдяки своїм перевагам стрічка 24В допомагає заощадити на вартості монтажу, оскільки дозволяє використовувати кабель з удвічі меншим перетином.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Світлодіодів шт/м | 168 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Кут свічення | 120 |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 24 В |
| Термін служби | 35000 час |
| Ступінь захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴/м
