Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R22-80/2 80W відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має форму кола і білий матовий плафон, укладений в грановане облямівка. Залежно від налаштованої користувачем колірної температури випромінювання відтінок корпусу буде змінюватися від теплого до нейтрального або холодного (в діапазоні від 3000 до 6000 К).
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 80 Вт, що відповідає значенню 720 Вт. Ефективний світловий потік складає 6400 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170°.
Основа світильника виконана з теплоотводящего металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Пульт дистанційного керування за допомогою інфрачервоного сигналу здатний передавати керуючий вплив приладу в радіусі п'яти метрів. Його габарити 148х39х20 мм. Для живлення потрібен дві батарейки типу ААА. Функціонал пульта дозволяє плавно змінювати яскравість і колір світіння, а також використовувати встановлені режими.
Характеристики
Потужність: 80 W
Еквівалентна потужність: 720 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 6400 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодний-Нейтральний-Тепле світло
Світлова віддача: 80 Lm / W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Розмір габаритний, мм 495х118
Розмір пульта: 148х39х20 мм
Тип управління RF-пульт ДУ / Вимикач
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A +
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Так
Можливість діммірованія: Дімміруемие
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Коло
Спосіб включення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 80 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 6400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118 мм |
| Діаметр | 495 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴







