
Світильник світлодіодний LED Biom DL-R505-30 30W 30Вт 5000К
532 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom DEL-R505-30 30W має круглу форму (плафон "зоряне небо") і пофарбований у білий колір.
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 30 Вт, що еквівалентно значенням в 275 Вт. Ефективний світловий потік складає 2550 лм, тобто світлова віддача дорівнює 85 лм / Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °.
Основа світильника виконана з тепловідводної металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Характеристики
Потужність: 30 W
Еквівалентна потужність: 275W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік 2550 Lm
Температура світла 5000 K
Колір світіння: білий
Світлова віддача: 85 Lm / W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача "зоряне небо"
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Розмір габаритний, мм 395х80
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A +
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 12 м
Пульт управління в комплекті Немає
Можливість діммірованія: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Коло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 5000K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 2550 лм |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 395 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴


