
Світильник світлодіодний LED Biom DEL-R22-30 30W 30Вт 4500К
781 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom DEL-R22-30 30W має круглу форму і пофарбований у білий колір.
Дана модель розрахована на енергоспоживання завбільшки в 30 Вт, що відповідає значенню 275 Вт. Ефективний світловий потік складає 2400 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170°.
Основа світильника виконана з теплоотводящего металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Характеристики
Потужність: 30 W
Еквівалентна потужність: 275W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 2400 Lm
Температура світла: 4500 K
Колір світіння: Нейтральний
Світлова віддача: 80 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Габаритний розмір, мм 390х110
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Немає
Можливість регулювання яскравості: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал Метал арматури
Форма плафона Коло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 4500K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 390 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴


