
Світильник світлодіодний LED Biom DEL-R22-42 42W 42Вт 4500К
906 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom DEL-R22-42 42W має круглу форму і пофарбований у білий колір.
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 42 Вт, що еквівалентно значенням в 400 Вт. Ефективний світловий потік складає 3360 лм, тобто світлова віддача дорівнює 80 лм / Вт. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °.
Основа світильника виконана з тепловідводної металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
Характеристики
Потужність: 42 W
Еквівалентна потужність: 400 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 3360 Lm
Температура світла 4500 K
Колір світіння: Нейтральний
Світлова віддача: 80 Lm / W
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Розмір габаритний, мм 490х140
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A +
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Немає
Можливість діммірованія: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Коло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 42 Вт |
| Колірна температура | 4500K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3360 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Тип вимикача | Настінний |
| Діаметр | 490 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴


