
Електрична дерев'яна коптильня неутеплена Сімейна нержавейка зі зливом до 25 кг
18 782 ₴
- В наявності
- Код: сем-нж.сл
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальна коптильня для гарячого та холодного копчення в домашніх умовах.
Коптильня обладнана всім необхідним для копчення практично будь-яких продуктів.
Комплектується димо-генератором із фільтром і компресором 12 ватів для подавання диму в камеру копчення.
Термоконтролер для встановлення та контролю температури всередині камери копчення.
Камера коптильні повністю обшита неіржавкою сталлю. А для зручного очищення в підлозі вбудований злив-сифон.
Працює коптильня на електриці та натуральній тріскі.
Виготовлена коптильня з натурального дерева сосна та прекрасно вписується в інтер'єр приватного будинку.
Так само коптильні є потрібним і цінним подарунком Вашим друзям і близьким.
Комплектація
1. Тен 1,1 кВт для гарячого копчення.
2. Перекладини (5 шт.) з гачками (15 шт.).
3. Димо-генератор із фільтром і компресор 12W
4. Піддон для жиру.
5. Вентилятор
6. Зливання в підлозі
7.Термоконтролер
РОЗМІРИ дерев'яної коптильні сімейна неіржавка сталь
Зовнішній. 430×430×1280 мм
Внутрішній. 405×405×890 мм
У подарунок — тріска 1 кг і турбозапальничка.
На замовлення робимо коптильні будь-якої комплектації.
ДОДАТКЕ ОГЛЯДАННЯ:
Конвекція
Зливання в підлозі
Фланець (перехідник на димовідвід під круглу трубу)
Шибер (перехідник на димовідвід під круглу трубу із заглушкою для регулювання виходу диму)
Виносний блок керування
Парогенератор
Світло всередині
Світло зовні
колеса
щуп
Вікно
Бічні ручки
Решітка для продуктів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Конструкція | Цілісна |
| Разове завантаження коптильні | 15-25 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 890 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота коптильні | 1280 мм |
| Довжина коптильні | 430 мм |
| Ширина коптильні | 430 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 15 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 782 ₴



