
Світлодіодна LED лампа Sivio A70 20W E27 20 Вт Е27 4100К
87 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED лампа Sivio A70 20W E27 4100K має споживану потужність 20 Вт. Джерелом світла в ній є світлодіоди нового покоління. Може використовуватися як для основного так і для декоративного освітлення. Випромінює приємний білий світ нейтрального спектра.
Напруга харчування - 220 В.
Характеристики
Потужність, Вт 20
Еквівалентна потужність, Вт 180
Тип світлодіодів SMD
Форма лампи 70
Тип цоколя Е27
Робоча напруга, V 220
Світловий потік, Lm 1800
Температура світла, K 4100
Колір світіння Нейтральний білий
Світлова віддача, Lm / W 90
Індекс передачі кольору, Ra 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 300
Матеріал корпусу AL + PL
Розмір, мм 137х70
Клас енергоефективності A +
Клас якості Стандарт
Термін служби, год 25000
Гарантійний термін, м 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 180 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя (патрона) | E27 |
| Тип лампочки | світлодіодна (LED) |
| Особливості | енергозберігаюча |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴