
Світильник світлодіодний LED Luxel SMART CLCR-48 3000-6500K 48W 48Вт
974 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова люстра і світильник на стіну одночасно! Пікова потужність 48Вт. Вбудований диммер. Можна налаштувати яскравість світла. Таймер, нічник, зміна колірної температури від холодного білого до теплого білого за допомогою пульта управління. Можна міняти режим світіння поступово, що дає можливість налаштувати освітлення під будь-яку людину.
Технічні характеристики і переваги
-
Коефіцієнт передачі кольору Ra> 80
-
Надійний драйвер з високим ККД
-
Широкий діапазон робочих температур
-
Термін служби 40000 годин
-
Настенно-стельовий спосіб кріплення
-
Сучасний дизайн
-
відсутність мерехтіння
Розмір (мм) 400х60
колір білий
Напруга в мережі 220 / 240В
Тип Настельні світильники
кольорова температура 3000К, 4000К, 6500К
Частота току 50/60 Гц
потужність 48W
Ступінь захисту IP 20
Світловий потік 3600Lm
Строк служби 40000 Часів
Гарантійний термін 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 400 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 974 ₴
