
Світильник світлодіодний LED Luxel SMART CLMR-48 3000-6500K 48W 48Вт
1 247 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова люстра і світильник на стіну одночасно! Пікова потужність 48вт. Вбудований диммер. Можна налаштувати яскравість світла. Таймер, нічник, зміна колірної температури від холодного білого до теплого білого за допомогою пульта управління. Можна змінювати режим світіння поступово, що дає можливість налаштувати освітлення під будь-яку людину.
Технічні характеристики та переваги
-
Коефіцієнт кольоропередачі Ra>80
-
Надійний драйвер з високим ККД
-
Широкий діапазон робочих температур
-
Термін служби 40000 годин
-
Настінно-стельовий спосіб кріплення
-
Сучасний дизайн
-
Відсутність мерехтіння
Розмір (мм) |
410х70 |
Колір |
Білий |
Напруга в мережі |
220/240В |
Тип |
Стельові світильники |
Колірна температура |
3000К, 4000К, 6500К |
Частота струму |
50/60 Гц |
Потужність |
48W |
Ступінь захисту |
IP 20 |
Світловий потік |
3600Lm |
Термін служби |
40000 Годин |
Гарантійний термін |
1 Рік |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 410 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴



