
Світильник світлодіодний LED Luxel SMART CLPR-72 з bluetooth динаміком 3000-6500K 72W 72Вт
1 900 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова люстра та світильник на стіну одночасно! Пікова потужність 72 вт. Вбудований димер. Можна настроїти яскравість світла, є таймер. Зміна колірної температури пультом керування від холодного білого до теплого білого. Зміна режиму світіння відбувається поступово, що дає змогу настроїти освітлення під будь-які завдання. Ця модель світлодіодного світильника має вбудований динамік з Bluetooth потужністю 5W! Динамік такої потужності, звичайно ж, не замінить домашню Hi-End аудіосистему, але цілком складе конкуренцію сучасним портативним колонкам. У приміщенні до 30 м2 гучність звуку досить гарна. Цей ефект виходить завдяки великому корпусу самого світильника, який і є акустичним корпусом. Завдяки простому під'єднанню до будь-якого смартфона, у кілька кліків, і великій кількості онлайн-контенту, використання такої опції, безумовно, принесе задоволення!
Технічні характеристики та переваги
-
Bluetooth-динамік.
-
Надійний драйвер із високим ККД
-
Термін експлуатації 40000 годин
-
Настінно-стельовий спосіб кріплення
-
Сучасний дизайн
-
Потужність 72 W
-
Світловий потік 3600
-
Колірна температура 3000К, 4000К, 6500К
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 72 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Діаметр | 475 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴



