
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-S21-80/2-DIY 3000К-6000К 80W 80Вт
999 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SML-S21-80/2-DIY 80W має квадратну форму і пофарбований у білий колір.
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 80 Вт, що еквівалентно значенням в 630 Вт. Ефективний світловий потік складає 6400 лм. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °.
Основа світильника виконана з тепловідводної металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
До світильника можна підібрати додатково декоративну стрічку.
Характеристики
Потужність: 80 W
Еквівалентна потужність: 630 W
Форма світильника Квадрат
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 6400 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодний-Нейтральний-Теплий
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Розмір габаритний, мм 430х430х50
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A +
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 24 м
Пульт управління в комплекті Так
Тип управління Інфрачервоний (IR)
Можливість діммірованія: Так
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Квадрат
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 80 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 6400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








