Світлодіодний світильник Biom DL-R102-36 36W 36Вт 6200К має круглу форму і пофарбований у білий колір.
Дана модель розрахована на енергоспоживання величиною в 36 Вт, що еквівалентно значенням в 325 Вт. Ефективний світловий потік складає 3240 лм. Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °.
Основа світильника виконана з тепловідводної металу, а плафон виготовлений з полікарбонату.
До світильника можна підібрати додатково декоративну стрічку.
Характеристики
Потужність: 36 W
Еквівалентна потужність: 325 W
Форма світильника Коло
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік 3240 Lm
Температура світла 6200 K
Колір світіння: холодний
Індекс передачі кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажу Накладні
Розмір габаритний, мм 380х55
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A +
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 ч
Гарантійний термін: 12 м
Пульт управління в комплекті Немає
Можливість діммірованія: Немає
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Коло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 36 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3240 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴



