
Світлодіодний LED світильник вуличний консольний Sokol 50W 50Вт герметичний IP65 6500К
831 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний LED-світильник використовується для систем вуличного освітлення та в порівнянні з галогенними лампами економить енергію завдяки високій світлопередачі світлодіодів. Корпус світильника герметичний (волога та пил не проникають), стійкий до погодних впливів (дощ, град, сніг тощо), світло миттєво увімкнено навіть при низькій температурі.
Колір - чорний
Потужність - 50 Вт
Світловий потік - 4250 Lm
Розмір - 400х140х55 мм
Температура світіння - 6500 K холодний
Ступінь захисту IP - IP65
Індекс кольору - Ra більше 70
Ресурс роботи - 35000 год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 4250 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 831 ₴