
Світлодіодний LED світильник вуличний консольний Sokol 100W 100Вт герметичний IP65 6500К
1 801 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний LED-світильник використовується для систем вуличного освітлення та в порівнянні з галогенними лампами економить енергію завдяки високій світлопередачі світлодіодів. Корпус світильника герметичний (волога та пил не проникають), стійкий до погодних впливів (дощ, град, сніг тощо), світло миттєво увімкнено навіть при низькій температурі.
Колір - чорний
Потужність - 100 Вт
Світловий потік - 8500 Lm
Розмір - 550х200х85 мм
Температура світіння - 6500 K холодний
Ступінь захисту IP - IP65
Індекс кольору - Ra більше 70
Ресурс роботи - 35000 год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokol |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴