
Світильник світлодіодний LED вуличний консольний Optima Efa 50W 50Вт герметичний IP65 5000К, 6500К
745 ₴
- Немає в наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний світильник Efa є альтернативною заміною вуличних світильників під газорозрядні лампи. Даний світильник має високу ефективність та низьке енергоспоживання, за рахунок застосування як джерела світла сучасних світлодіодів. Стильний корпус та архітектурна елегантність дозволяють гармонійно вписатися у будь-якому оточенні. На відміну від газорозрядних джерел світла, при освітленні LED світильниками відсутня необхідність обслуговування (заміни ламп і пускорегулюючої апаратури). Дані світильники мають тривалий термін служби, є надійними та екологічно безпечними, не містять ртуті та не потребують спеціальної утилізації. Корпус світильника ДКУ виконаний з алюмінієвого сплаву та покритий порошковою фарбою. Вуличні світлодіодні світильники використовуються для консольної установки, кріплення здійснюється за допомогою кронштейна. Висота розміщення 4-12 м. Консольні LED вуличні світильники призначені для освітлення вулиць, шосе, площ, стоянок, автомагістралей та інших відкритих територій та промислових зон.
Характеристика товару
Потужність - 50 W
робоча напруга - 85 - 265 V
Світловий потік - 5000 Lm
Колірна температура, К - 6500К (холодний білий), 5000 K (нейтральний білий)
Кут розсіювання - 160°
Ступінь захисту, IP - IP 65
Матеріал корпуса - метал
Колір - сірий
Строк служби - 25 000 год.
Розміри (ДхШхВ) - 500мм*215мм*75мм
Тип світлодіодів - COB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 1200 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | COB |
| Розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 7.5 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴