
Світлодіодний LED прожектор SMD Horoz Electric Pars-30 30W, 6400K
337 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор SMD Horoz Pars-30 30W 220V IP65 для зовнішнього застосування, робоча напруга 220В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дозволяє застосовувати його на вулиці та у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Колір світіння – холодний білий (6400K).
Гарантія – 24 місяці.
Характеристика товару
Потужність - 30 W
Аналог лампи розжарювання - 240 W
робоча напруга - 220-240V/50-60Hz
Світловий потік - 2400 lm
Колірна температура, К - 6400 K
Кут розсіювання - 120°
Ступінь захисту, IP - IP 65
Матеріал корпусу - метал
Колір - чорний
Термін служби - 20000 год.
Розміри (ДхШхВ) - 170 мм * 151 мм * 30 мм
Тип світлодіодів - SMD LED
Гарантійний термін - 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Розміри | |
| Висота | 15.1 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від продавця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴