
Самоклеюча декоративна 3D панель під рожеву цеглу 700x770x3 мм
105 ₴
- В наявності
- Код: Os-BM11-5
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D панелі самоклейки під рожеву цеглу дозволять Вам зробити ремонт у приміщенні самостійно за 30 хвилин! Матеріал: Спінений поліпропілен із захисним шаром ПВХ плівки. Це екологічний матеріал, що є гіпоалергенним, не виділяє шкідливих речовин, без запаху. Має пористу структуру, що дозволяє панелям утримувати тепло, поглинати звуки, гасити вібрації. Застосування: Завдяки своїм брудо та водовідштовхувальним властивостям можуть бути встановлені на кухні та у ванній кімнаті. Якщо у вас нерівні стіни та недоліки ремонту – ці наклейки вам ідеально усе замаскують. Завдяки своїй м'якій структурі, запобігають травматизму на кутах, тому ваші діти будуть у безпеці. Легкий спосіб прикрасити вашу оселю. Чи то ванна, вітальня, дитяча, передпокій, кухня або балкон. Властивості: М'які Підходять для будь-яких кімнат Не виділяють шкідливі речовини Гіпоалергенні Підходять для нерівних поверхонь Легко встановити, не вимагає спеціалістів Брудо та водовідштовхувальні Зменшує рівень шуму у кімнаті Запобігають травмам Миються Сертифіковані Інструкція з встановлення: Протерти стіну від пилу Зняти захисну плівку на звороті панелі Приклеїти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3D Loft |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 770 мм |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Площа, що покривається панеллю | 0.539 кв.м |
| З'єднання | Безшовне |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Основні | |
| Імітація | Мармур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴


