
Самоклеюча 3D панель 3D Loft під цеглу чорний мармур 700x770x3мм
79 ₴
- В наявності
- Код: Os-BM04-3
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D панелі самоклейки дозволять Вам зробити ремонт у приміщенні самостійно за 30 хвилин!
Матеріал: Спінений поліпропілен із захисним шаром ПВХ плівки. Це екологічний матеріал, що є гіпоалергенним, не виділяє шкідливих речовин, без запаху. Має пористу структуру, що дозволяє панелям утримувати тепло, поглинати звуки, гасити вібрації.
Застосування: Завдяки своїм брудо та водовідштовхувальним властивостям можуть бути встановлені на кухні та у ванній кімнаті. Якщо у вас нерівні стіни та недоліки ремонту – ці наклейки вам ідеально усе замаскують. Завдяки своїй м'якій структурі, запобігають травматизму на кутах, тому ваші діти будуть у безпеці. Легкий спосіб прикрасити вашу оселю. Чи то ванна, вітальня, дитяча, передпокій, кухня або балкон.
Властивості:- М'які
- Підходять для будь-яких кімнат
- Не виділяють шкідливі речовини
- Гіпоалергенні
- Підходять для нерівних поверхонь
- Легко встановити, не вимагає спеціалістів
- Брудо та водовідштовхувальні
- Зменшує рівень шуму у кімнаті
- Запобігають травмам
- Миються
- Сертифіковані
- Протерти стіну від пилу
- Зняти захисну плівку на звороті панелі
- Приклеїти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Loft Expert |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 770 мм |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Площа, що покривається панеллю | 0.539 кв.м |
| З'єднання | Безшовне |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | панели под мрамор |
| Призначення | панелі для спальної, панелі для кухні, панелі для коридору, панелі для вітальні, панелі для ванної |
| Основні | |
| Імітація | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴








