Компактний блок живлення розеткового типу потужністю 15 W. Вхідна напруга АС 110/240 V. Вихідна напруга DC 5 V, струм 3 А. Корпус — пластиковий.
Характеристики
Тип джерела живлення — імпульсний
Корпус — пластиковий
Тип охолодження — Пасивне
Вхідна напруга — 110V-240V
Вихідна напруга — 5V
Потужність — 15W
Сила тока, А - 3.0А
Коефіцієнт потужності — 84%
Ступінь захисту — IP20 (не вологозахищений)
Робоча температура -25 до +40 °C
Розміри корпусу - 80х50х70 мм
Розміри штекера - 5,5х2,5 мм
Додатково — Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження
Країна виробника товару — Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.84 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴



