
Самоклеюча декоративна 3D панель 3D Loft під коричневу катеринославську цеглу 700x770x3мм
79 ₴
- В наявності
- Код: HP-G1S-54-3
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3D панелі самоклейки дадуть Вам змогу зробити ремонт у приміщенні самостійно за 30 хвилин!
Матеріал: Спінений поліпропілен із захисним шаром ПВХ плівки. Це екологічний матеріал, є гіпоалергенним, не виділяє шкідливих речовин, без запаху. Має пористу структуру, що дає змогу панелям утримувати тепло, поглинати звуки, гасити вібрації.
Застосування: Завдяки своїм бруді та водовідштовхувальним властивостям можуть бути встановлені на кухні та у ванній кімнаті. Якщо у вас нерівні стіни та вади ремонту — ці наклейки вам ідеально замаскують усі. Завдяки своїй м'якій структурі, запобігають травматизмам на кутах, тому ваші діти будуть у безпеці. Легкий спосіб прикрасити ваш дім. Чи то ванна, чи то вітальня, чи то дитяча, передпокій, кухня, чи то балкон.
Якщо у вас нерівні стіни, ці наклейки ідеально замаскують усі вади ремонту! Клейаються на будь-яку поверхню.
Властивості:
М'які
Підходять для будь-яких кімнат
Не виділяють шкідливі речовини
Гіпоалергенні
Підходить для нерівних поверхонь
Легке встановлення, не вимагає фахівців
Брудо- і водовідштовхувальні
Зменшує рівень шуму в кімнаті
Запобігають травмам
Мийні
Сертифіковані
Інструкція клеєння:
1. Протерти стіну від пилу
2. Зняти захисну плівку зі зворотного боку панелі
3. Приклеїти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | 3D Loft |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 770 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| З'єднання | Безшовне |
| Ширина | 700 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 0.539 кв.м |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Особливості панелі | Самоклеюча, Під цеглу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴





