
Самоклеюча вінілова плитка 600*300*1,5мм (СВП-109 глянець)
79 ₴
- В наявності
- Код: HP-D12 (глянец)
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самоклеюча вінілова плитка 600*300*1,5мм (СВП-109 глянець)
Матеріал:
Поліуретановий верхній шар.
Прозорий захисний шар із міцного ПВХ (оберігає покриття від стирання та механічних пошкоджень).
Кольоровий шар із друкованим зображенням (забезпечує декоративні якості).
ПВХ основа
Клейовий шар.
Паперова підкладка.
Переваги використання самоклеючої вінілової плитки:
Термін служби від десяти років та вище.
Високе шумопоглинання.
Стовідсоткова вологостійкість.
Стійка до механічних дій, не залишаються сліди від меблів.
Не деформується.
Легке укладання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3D Loft |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вініл |
| Покривається панеллю площа | 0.18 |
| Колір | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴



