
Світлодіодна LED-стрічка COB 320 LED W біла негерметична IP20 24V 24В 9Вт/м
68 ₴/м
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одиниця замовлення 5 метрів.
Стрічка СІВ 24V 320 LED IP20 являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого розміщена наклейна основа.
Вологозахисту немає. Колір світіння — білий (5500К-6000К).
Стрічку необхідно встановлювати на металевий профіль або будь-яку поверхню з гарною теплопровідністю.
Led-стрічка виготовлена як гнучка друкована плата. На зворотному боці нанесений міцний клейовий шар 3M. Отже, стрічка може бути приклеєна практично на будь-яку поверхню. Через те, що немає вологозахисту, використовувати цей тип стрічки можна лише в умовах, де низький рівень вологості та запиленості, немає можливості утворення конденсату.
Живлення світлодіодної стрічки здійснюється напругою 24 вольти (постійний струм). Один метр стрічки споживає не більш ніж 9 Ватів (0,375 А на метр). Кут світіння — 120 градусів. Кратність різання становить 5 сантиметрів.
До переваг світлодіодної стрічки 24 В треба віднести вдвічі менший робочий струм, порівнюючи зі стрічкою 12 В. Завдяки цьому на тонких мідних доріжках світлодіодної стрічки знижується падіння напруги. З огляду на це стрічка 24 В чудово підходить для використання в масштабних інсталяціях (зовнішня реклама, підсвічування інтер'єрів тощо), особливо якщо підведення живлення до неї затрурене. Завдяки своїм перевагам стрічка 24 В допомагає заощадити на вартості монтажу, оскільки дає змогу використовувати кабель із удвічі меншим перерізом.
| Тип светодиода | COB |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| CRI | 85% |
| Світловий потік, Лм/м | 1000 Лм/м |
| Споживана потужність | 9 Вт/метр |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./метр |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча напруга | 24V |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Паковання | 5м |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кратність різання | 5 см |
| Розміри | 8 х 5000 мм |
| Термін служби LED | 30,000 годин |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 9 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | COB |
| Інтервал різання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴/м





