Світлодіодний світильник Biom BYR-01-36-5 36 W 5000 K накладного монтажу для встановлення на стелю та стіну.
Світильник являє собою готове джерело освітлення від мережі 220 Вольтів із вбудованим світлодіодним модулем і драйвером живлення, встановленим у пластиковий корпус із матовим розсіювачем. Розсіювач зроблений із якісного полікарбонату, який не блякне й не жовтіє в процесі експлуатації.
Монтаж світильника здійснюється за допомогою приєднання до стіни/потоку спеціального кріплення, який під'єднується до мережі 220 вольтів. Після чого в це кріплення вставляється сам світильник.
Характеристики
Потужність: 36W
Еквівалентна потужність: 325W
Форма світильника: Круг
Робоча напруга: 185-265 V
Світловий потік: 3240 Lm
Температура світла: 5000 K
Колір світіння: білий
Тип розсіювача: Матовий (Frosted)
Колір корпусу: Білий
Вид монтажа: Накладний
Розмір габаритний, мм: 230х35
Клас захисту: IP33
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 30000 год
Гарантійний термін: 24 м
Пульт керування в комплекті: Немає
Можливість димування: Немає
Матеріал плафона: Пластик
Матеріал арматури: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 5000K |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Діаметр | 230 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
- Ціна: 283 ₴






