
Світлодіодний LED світильник Biom BYR-02-36-5 36W 36Вт 5000К
390 ₴
- В наявності
- +380 (67) 114-29-45
Світлодіодний світильник Biom BYR-02-36-5 36 W 5000 K накладного монтажу для встановлення на стелю та стіну.
Світильник являє собою готове джерело освітлення від мережі 220 Вольтів із вбудованим світлодіодним модулем і драйвером живлення, встановленим у пластиковий корпус із розсіювачем типу "зіркове небо". Розсіювач зроблений із якісного полікарбонату, який не блякне й не жовтіє в процесі експлуатації.
Характеристики
Потужність: 36W
Еквівалентна потужність: 325W
Форма світильника: Круг
Робоча напруга: 185-265 V
Світловий потік: 3240 Lm
Температура світла: 5000 K
Колір світіння: білий
Тип розсіювача: зоряне небо
Колір корпусу: Білий
Вид монтажа: Накладний
Розмір габаритний, мм: 230х35
Клас захисту: IP33
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 30000 год
Гарантійний термін: 24 м
Пульт керування в комплекті: Немає
Можливість димування: Немає
Матеріал плафона: Пластик
Матеріал арматури: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 36 Вт |
| Колірна температура | 5000K |
| Ступінь захисту, IP | IP33 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Настінний |
| Діаметр | 230 см |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
- Ціна: 390 ₴

