Матеріал
- Поліуретановий верхній шар.
- Прозорий захисний шар з міцного ПВХ (оберігає покриття від стирання і механічних пошкоджень).
- Кольоровий шар з друкованим зображенням (забезпечує декоративні якості).
- ПВХ основа.
- Клейовий шар.
- Паперова підкладка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft Expert |
| Країна виробник | Китай |
| Вид елемента | Панель |
| Тип плитки | Настінна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Тематика виробу | Під мармур |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Основні атрибути | |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покривна площа | 0,18 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


