
Світлодіодний LED прожектор Biom Areal 50 W 50 Вт 6200 K
260 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний прожектор BIOM Areal 50W 6200К 220V IP65 для зовнішнього застосування робоча напруга 220 В. Прожектор має вологостійкий металевий корпус, що дає змогу застосовувати його на вулиці та в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості. Колір світіння — холодний білий.
Гарантія — 12 місяців.
Характеристики
Потужність, Вт 50
Тип світлодіодів SMD
Робоча напруга, V 180-265
Світловий потік, Lm 4000
Температура світла, 6200
Колір світіння Холодний білий
Світлова видатність, Lm/W 80
Тип розсіювача Прозорий (Clear)
Кут світіння, ° 120
Матеріал корпусу Метал
Розмір габаритний, мм 190x120x27
Клас захисту IP65
Термін експлуатації, год 30000
Гарантійний термін, м 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Прожектор LED |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Форма | Прямокутна |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 50 Вт |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Довжина | 190 мм |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴