
Світильник світлодіодний LED Biom SMART SML-R41-80/2 3000-6000 K 80 W 80 Вт
1 266 ₴
- В наявності
+380 (66) 931-49-47
- +380 (67) 114-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R41-80/2 80 W належить до категорії розумних пристроїв, що дають змогу керувати роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він виготовлений як круглий прилад білого кольору невеликої товщини. Зовнішнє виконання сучасне та лаконічне. Відтінок оболонки змінюється під час роботи зі схожим на те, яка температура світіння встановлена. Робочий діапазон світлових температур — 3000-6000 К, що відповідає теплому, нейтральному та холодному світінню.
Світильник має потужність 80 Вт, що рівнозвісно традиційною величиною 720 Вт зі світловим потоком 6400 лм. Світлова видатність приладу — 80 лм/Вт, індекс кольоропередавання — 80 од. З використанням прогресивної технології застосування окремих лінз на світлодіодах виробникові вдалося досягти величини кута розсіювання на 170°.
Арматурна частина пристрою виготовлена з металу, а розсіювач із полікарбонату.
Пульт дистанційного керування, що постачається в комплекті, використовує інфрачервоний тип керування. З його допомогою користувач може власноруч регулювати яскравість і температуру кольору, встановлювати таймер або режим нічника. Радіус дії пульта — 5 м.
Характеристики
Потужність: 80 W
Еквівалентна потужність: 720 W
Форма світильника Круг
Робоча напруга 175-265 V
Світловий потік: 6400 Lm
Температура світла: 3000-6000 K
Колір світіння: Холодне-Нейтральне-Тепле світло
Світлова видатність: 80 Lm/W
Індекс передавання кольору, Ra: 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Колір корпусу Білі
Вид монтажа Накладні
Розмір габаритний, мм: 500х90
Тип керування Інфрачервоний (IR)
Клас захисту: IP20
Клас енергоефективності: A+
Клас якості: Стандарт
Термін служби: 40000 год
Гарантійний термін: 24 м
Пульт керування в комплекті Да
Можливість димування: Димовані
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Поликарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Круг
Спосіб увімкнення Пульт дистанційного керування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | LED світильник |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут розсіювання | 170 град. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Управління | Пульт ДУ |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 80 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 6400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий-нейтральний-холодний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основні | |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 500 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266 ₴
