Інверт перетворює постійну напругу акумуляторної батареї (DC) на однофазну змінну напругу 220 В із частотою 50 Гц (AC), аналогічну напругою побутової мережі змінного струму. Цей інвертор виконує також функцію зарядного пристрою для заряджання акумулятора від побутової мережі змінного струму.
Типи відповідних акумуляторів — WET, AGM, GEL, Carbon, LiFePO4.
Інвертор Delux FT-3KW має вихідні клеми, що забезпечує зручне під'єднання різних пристроїв.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Потужність — 3000 Вт
Напруга живлення — AC170-275 В
Вихідна напруга інвертора — AC200-240 В
Струм заряду акумулятора від мережі змінного струму — до 30 А
Температурний режим експлуатації — від 0 °C до +40 °C
Гарантійний термін — 12 міс.
Розміри виробу без паковання (ххххххх) — 180х475х250 мм
Колір корпусу — Блакитний
Матеріал корпусу — Метал
Частота - 50 Гц
Заземлення — із заземленням
Вага виробу (без паковання) — 22 кг
Сфера застосування — Побутова, офісна
Напруга акумулятора — 12 В (до комплекту не входить)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 85 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 17 348 ₴




